سرور مجازی
اینترنت

عکس | عجیب ترین دلیل حامیان طرح صیانت برای مسمومیت دختران دانش آموز!

به گزارش حبرگزاری خبرآنلاین، درحالی که هنوز وزارت بهداشت عامل ایجاد مسمومیت در میان دختران دانش آموز را پیدا نکرده و از عوامل مختلفی درباره دلایل این مسمومیت و ماده ای که حالا دخالت تعمدی در رخ دادن بخشی از آن اثبات شده را نتوانستند شناسایی کنند، یک گروه تندروی حامی طزرج صیانت به نام «جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی» متهم این اتفاق را توسعه دکل های اینترنت نسل پنج در کشور اعلام کرده است.

این گروه به دبیری روح الله مومن نسب ، کارشناس جنجالی برنامه های تلویزیونی درباره اینترنت که پیشتر با تئوری های عجیبی مثل باردار شدن دختر خردسال با ۲ گیگ اینترنت توسط ۱۴ نفر ، نامش را سر زبان ها انداخته بود به بهانه این مسمومیت ها ، باز به اینترنت تاخته اند. مومن نسب که یک بار اعتراف کرده در یک حرکت خودجوش در مسیر به چالش کشیدن اینترنت و شبکه های مجازی به نام سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی صفحات فیک می ساختند و مطالبی منتشر می کردند ، حالا در کنار دیگر همکارانش مثل علیرضا آل داوود که تئوری ساخت کرونای ۲۳ را بعد از سرقت موهای دختران ایران توسط آنجلیانا جولی طرح کرده اند ، حالا می گویند عامل این مسمومیت ها می تواند توسعه اینترنت نسل پنجم باشد!

عکس | عجیب ترین دلیل حامیان طرح صیانت برای مسمومیت دختران دانش آموز!

آنها در یکی از پست های اخیرشان در کانال این تشکل در ایتا نوشته اند:« احتمال ارتباط مسمومیت دانش آموزان با احداث ۴۰۰ سایت فایو جی و تقویت فرکانس های امواج ، با توجه به همزمانی این دو مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم یک گروه متخصص حقیقت یاب این موضوع را به صورت دقیق و علمی بررسی و نتایج را رسما اعلام کنند.» پستی که با خبر اعلام افتتاح طرح های توسعه ای اینترنت نسل پنجم و تصویری از وزیر ارتباطات ضمیمه شده است.

باید دید واکنش وزارت بهداشت و وزارت کشور که مسئولیت رسیدگی به این پرونده پیچیده درباره اتفاقات اخیر را داشتند چه خواهد بود و وزارت ارتباطات که البته ارتباط مناسبی با این گروه دارد ، به این ادعا چه واکنشی نشان خواهد داد.

۴۱۴۱

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا