سرور مجازی
zoomit

شرکت برادران وارنر NFT اولین فیلم ارباب حلقه‌ها را به‌فروش می‌رساند

توکن‌های غیرقابل تعویض صرفاً برای ازبین بردن کره‌ی زمین و جلب‌توجه افرادی که به مالکیت‌های مجازی علاقه‌دارند، ایجاد شده‌اند. بااین‌حال، طرح جدید NFT شرکت برادران وارنر برای فیلم ارباب حلقه‌ها، حتی مضحک‌تر از حدمعمول به‌نظر می‌رسد. این شرکت قصد دارد فیلم مذکور را به‌عنوان مجموعه‌ای از NFTها ارائه دهد؛ اقدامی که به‌طرز مشکوکی شبیه کپی‌های دیجیتالی تجلیل‌شده از فیلم هستند.

به گزارش Gizmodo، دو نسخه‌ی گسترش‌یافته از فیلم ارباب حلقه‌ها به‌عنوان NFT منتشر خواهند شد؛ نسخه‌ی Mystery و نسخه‌ی Epic که به‌ترتیب فقط ۱۰ هزار و ۹ هزار نسخه از آن‌ها ارائه خواهد شد؛ اما تفاوت میان مالک یک فیلم با مالک NFT آن در چیست؟ نسخه‌ی Mystery یکی از سه منوی ویژه را براساس Shire، Rivendell یا Mines of Moria ارائه می‌دهد، درحالی‌که نسخه‌ی Epic هر سه‌منو را به‌طور هم‌زمان ارائه می‌کند. هردو نسخه‌ی NFT این فیلم، حاوی گالری‌های تصاویر مکان‌های خاص و هشت ساعت ویژگی‌های مخصوص هستند که به‌عنوان قابلیت‌های انحصاری NFT مشخص نشده‌اند و کلکسیون‌های واقعیت‌مجازی آن‌ها نیز نامشخص است.

NFT فیلم ارباب حلقه‌ ها

مقاله‌ی مرتبط:

  • معاملات NFT تقریباً تمام جذابیت خود را از دست داده است
  • ال جی NFT را به پنل‌های LED‌ و OLED‌ خود می‌آورد

اگر می‌خواهید یکی از نسخه‌های گسترش‌یافته‌ی ارباب حلقه‌ها را خریداری کنید باید توجه داشته باشید که تماشای آن فقط ازطریق Web3 امکان‌پذیر است. نسخه‌ی Mystery با قیمت ۳۰ دلار و نسخه‌ی Epic با قیمت ۱۰۰ دلار به‌فروش می‌رسند. اگر به‌دنبال نسخه‌ای هستید که بتوان آن را درجایی‌که به اینترنت دسترسی دارد، تماشا کنید، آمازون آن را با قیمت ۱۰ دلار به‌فروش می‌رساند. البته درصورتی‌که مشترک سرویس آمازون پرایم باشید، تماشای این فیلم برای شما رایگان خواهد بود. علاوه‌براین نسخه‌ی بلوری یا DVD این فیلم نیز با قیمت ۱۰ دلار دردسترس علاقمندان است. به‌هرحال، اگر می‌خواهید نسخه‌ای از فیلم مذکور را خریداری کنید که نشان دهد شما مالک آن هستید، می‌توانید نسبت به خرید NFT آن اقدام کنید.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا