سرور مجازی
zoomit

تجهیز سالن کنفرانس با طنین سیما

امروزه شاهد آن هستیم طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر توسعه یافته است. چراکه طراحی سالن همایش و کنفرانس از اهمیت ویژه‌ای برای برخی شرکت‌ها، سازمان های دولتی و خصوصی و بسیاری از سازمان های دیگر دارد. همچنین پس از شیوع کرونا جلسات مجازی و از راه دور بیش از پیش دارای اهمیت برخوردار گشته است. اگر شما عزیزان قصد دارید از تجهیزات سالن کنفرانس بهره‌مند شوید در ابتدا باید انجام این کار را به متخصصان و افراد با تجربه واگذار کنید. در این راستا می‌توانید طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر توسط تیم طنین سیما را تجربه کنید.

این شرکت با رزومه قوی توانسته است در زمینه طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر در سراسر کشور خدمات ارائه دهد. انجام کلیه مراحل طراحی و آماده‌سازی سالن در زمینه صوت، تصویر و دکوراسیون از صفر تا صد را به متخصصان تیم طنین سیما واگذار کنید. با تیم طنین سیما مدرن جلسات ویدئو کنفرانس برگزار کنید.

تجهیز سالن کنفرانس

مراحل طراحی ساخت و تجهیز سالن‌های کنفرانس و همایش

تجهیزات سالن کنفرانس شامل تجهیزات آکوستیک و صوتی و تصویری است. در طراحی و تجهیزات سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر علاوه بر دکوراسیون منحصر‌به‌فرد سالن که در نگاه اول توجه مخاطبان را به خود جذب می‌کند.

امکانات صوتی و تصویری حرفه ای نیز بدون شک می‌تواند باعث اثرگذاری بیشتر و کسب رضایت مخاطبان در حین برگزاری جلسات و همایش ها توسط مدیران شود. تجهیزات سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر نیز مانند سایر کارها دارای برخی مراحل مختص به خود است. این مراحل در انجام پروژه ها به شرح زیر است:

 • مشاوره و طراحی
 • انتخاب پیمانکار ذیصلاح
 • اجرای دکوراسیون داخلی و تاسیسات
 • تجهیز
 • آموزش و بهره‌برداری

مشاوره و طراحی سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر

اولین و اصلی‌ترین قدم جهت طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر بدون شک مشاوره با کارفرما برای طراحی و آماده‌سازی سالن است. توجه داشته باشید در ابتدا باید مواردی از جمله امکانات شرکت ارائه دهنده خدمات، قابلیت ها، بررسی تجهیزات سالن کنفرانس و انتظاراتی که مد نظر کارفرما است در طی برگزاری جلسات مشاوره و طراحی به خوبی مشخص شود.

برگزاری این جلسات جهت طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر به همراه کارشناسان متخصص در این زمینه و بازدید از مکان پروژه صورت می‌گیرد. کارشناسان در قدم اول به بررسی قسمت معماری و الکتریکال مکان پروژه می پردازند. و در آخر طرح‌های پیشنهادی خود را به کارفرما ارائه می‌دهند. طرح‌های پیشنهادی کارشناسان شامل اطلاعات فنی، تجهیزات سالن کنفرانس، لیست اصلی قیمت‌ها و… است.

استاندارد های طراحی و تجهیز سالن کنفرانس

طراحی صحیح و استاندارد سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر تأثیر ویژه‌ای بر چگونگی تجهیز سالن دارد. به‌طور کلی می‌توان بیان کرد اگر طراحی و تجهیز سالن مطابق با استاندارد های لازم صورت گیرد تجهیز سالن آسان‌تر و بهتر خواهد بود. طراحی و ساختار سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر به شیوه صحیح از اهمیت خاصی برخوردار است. همان‌طورکه می دانید تمرکز جلسات ایجاد شده ممکن است متفاوت باشد.

در این صورت با توجه به تمرکز جلسه باید از تجهیزات مناسب استفاده شود. از همین رو می‌توان گفت باید از تجهیزات با کیفیت و مطلوب استفاده گردد. یکی از اصلی‌ترین موارد در تجهیز سالن ها بی شک نوع و میزان نورپردازی است که بهتر است از نورهای قابل کنترل و طبیعی استفاده گردد. در زمان انتخاب و خرید سیستم تجهیز سالن ها باید دو نکته اصلی که شامل امکانات سیستم تجهیز و برند سازنده را در نظر بگیرید.

سیستم تجهیز سالن ها می‌تواند امکانات متعددی را به همراه داشته باشد که با توجه به نیاز افراد و سازمان می‌توانید از این امکانات بهره‌مند شوید. یقینا می‌توان بیان کرد بهره‌مندی از برندهای معتبر جهت تجهیز سالن به کیفیت خروجی پروژه کمک خواهد کرد برای انتخاب دقیق و بهتر در این زمینه شما عزیزان می‌توانید با کارشناسان مجرب ما به صورت کاملاً رایگان ارتباط بگیرید.

استاندارد های طراحی و تجهیز سالن کنفرانس

لیست تجهیزات سالن کنفرانس، آمفی تئاتر و همایش

شما عزیزان همان‌طورکه می دانید لازمه برگزاری جلسات وجود سالن مناسب با امکانات پیشرفته و هوشمند است. از جمله شناخته ترین این مکان ها می‌توان به سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر اشاره کرد. عموما در بیشتر این سالن ها مدیران، شرکت‌ها، سازمان ها، ارگان ها و تصمیم گیرندگان جلسات خود را برگزار می‌کنند. برای برپایی جلسات در سالن های کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر در ابتدا باید زیرساخت ها اصلی و اصول استاندارد از قبیل معماری، سیستم پیجینگ تحت شبکه، نور، امکانات فضا و صوت در محیط به خوبی رعایت شود.

توجه داشته باشید مسئله ای که باعث شده است سالن ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشند بدون شک اجزا و تجهیزات کاملاً حرفه ای و متناسب با سالن است. اگر قصد دارید از تجهیزات صوتی و تصویری در سالن های همایش و کنفرانس استفاده کنید در ابتدا بهتر است با تجهیزات اصلی در سالن ها آشنا باشید. تجهیزات سالن همایش و کنفرانس عبارت است از:

 • میکروفن کنفرانس
 • مانیتور
 • سیستم پیجینگ
 • پروژکتور
 • اسپیکر صوت جانبی
 • دوربین‌های مدار بسته
 • میز کنفرانس
 • پنل رومیزی
 • بلندگوها
 • آمپلی فایر
 • سیستم نمایشگر و…

خدمات اختصاصی شرکت طنین سیما

همان‌طورکه می دانید امروزه شرکت‌های متنوعی در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر فعالیت می‌کنند. جهت انتخاب شرکت مناسب تنها کافی است سابقه فعالیت، رزومه کاری، راه اندازی تجهیزات، گارانتی و تجهیزات پیشنهادی این شرکت‌ها را با دقت بررسی کنید. در این راستا می‌توان بیان کرد شرکت طنین سینما با بیش از چندین سال سابقه طولانی با تیم متخصص و با تجربه ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه های تجهیز سالن کنفرانس، همایش، آمفی تئاتر، تجهیز و ساخت سینما خصوصی، سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه، تجهیز سیستم صوت باشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها و… در سراسر کشور است.

موضوعی که باعث شناخته شدن و محبوبیت شرکت طنین سینما گردیده است بی شک مشاوره رایگان و بازدید رایگان به همراه تجهیزات (دمو) در این شرکت است. از ابتدا شروع پروژه تا انتها می‌توانید از مشاوران و کارشناسان این مجموعه به صورت رایگان بهره‌مند شوید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از بازدید و مشاوره رایگان جهت آشنایی بیشتر با تیم طنین سیما و تجهیزات این شرکت بهره‌مند شوید.

جهت اطمینان خاطر شما عزیزان از جمله نهاد هایی که با شرکت طنین سیما جهت تجهیز سالن کنفرانس همکاری کرده‌اند می‌توان به سازمان انرژی اتمی، نهاد ریاست جمهوری، اسنوا و حوزه هنری و… اشاره کرد. مجموعه طنین سیما با برنامه‌ریزی دقیق و با کمک تیم متخصص و مجرب خود توانسته است تجهیزات داخل سالن ها را به همراه خدمات گسترده دراختیار شما عزیزان قرار دهد.

خدمات اختصاصی شرکت طنین سیما

سخن پایانی

در این مقاله همان‌طورکه بیان شد با طراحی و تجهیز سالن کنفرانس، همایش و آمفی تئاتر توسط تیم طنین سیما به‌طور کامل آشنا شدید. شرکت طنین سینما با تیم متخصص و با تجربه ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه های تجهیز سالن کنفرانس، همایش، آمفی تئاتر، سیستم‌های پیجینگ تحت شبکه، تجهیز سیستم صوت باشگاه ها و… در سراسر کشور است. شما عزیزان می‌توانید از بازدید و مشاوره رایگان جهت آشنایی بیشتر با تیم طنین سیما و تجهیزات این شرکت بهره‌مند شوید.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا