سرور مجازی
zoomit

ویدیوی جدید از سری پیکسل ۷، اندازه این گوشی‌ها و مقایسه آن‌ها با نسل قبل را نشان می‌دهد

گوگل چند ماه پیش تصاویری از پیکسل ۷ و ۷ پرو را برای اولین‌بار به نمایش گذاشت و تأیید کرد که نسل دوم تراشه‌ی Tensor در آن‌ها استفاده خواهد شد. از آن زمان تاکنون چند تصویر را شاهد بوده‌ایم؛ اما اکنون در جدیدترین ویدئوی Unbox Therapy، نگاهی کامل به گوشی‌ها را شاهد هستیم.

لوئیس با استفاده از کولیس، گوشی را اندازه‌گیری کرد. برای یادآوری، پیکسل ۶ پرو ابعاد ۱۶۳٫۹ در ۷۵٫۹ در ۸٫۹ میلی‌متر دارد و ابعاد پیکسل ۷ پرو نیز تقریباً به همان اندازه است؛ اما کمی باریک‌تر و ۷۳٫۲ میلی‌متر عرض دارد و ضخامت آن فقط ۰٫۱ میلی‌متر است. ضخامت هر دو مدل پرو با احتساب برآمدگی دوربین به ۱۱٫۵ میلی متر می‌رسد.

پیکسل ۷ نیز کمی کوتاه‌تر از پیکسل ۶ و کمی باریک‌تر است. برای یادآوری، پیکسل ۶، ۱۵۸٫۶ میلی‌متر طول دارد. افزون‌براین، درحالی‌که قطر پیکسل ۶، ۱۴٫۹ میلی متر است، قطر پیکسل ۷ به ۱۳٫۲ میلی متر می‌رسد.

پیکسل ۷ پرو ظاهراً حاشیه‌ی کمتری در لبه‌ی صفحه‌نمایش دارد و نوار دوربین و شاسی آن دارای روکش صیقلی است؛ درحالی‌که پیکسل ۷ بیشتر ظاهر آلومینیومی آندایز‌شده دارد. همچنین دیده می‌شود که این مدل‌ها مانند سری پیکسل ۶ دارای روکش دو رنگ نیستند؛ البته شاید این موضوع به نمونه‌اولیه‌ بودن ربط داشته باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

  • گوگل احتمالاً تولید پیکسل ۷ و پیکسل فولد را به فاکسکان واگذار می‌کند

براساس شایعات قبلی، پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برای پیش‌سفارش دردسترس خواهند بود از ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) نیز وارد بازار می‌شوند. ناگفته نماند گوگل هنوز این تاریخ‌ها را تأیید نکرده؛ بنابراین شاید تغییر کند.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا