سرور مجازی
فضای مجازی

مرد آمریکایی رکورد خوردن فلفل قرمز را شکست + فیلم

” گرِگوری فاستر “، یک شهروند اهل آمریکا رکورد خوردن فلفل قرمز در مدت زمان یک دقیقه را شکست. بنا به اعلام رکورد‌های گینس، فاستر موفق به خوردن ۱۷ فلفل قرمز در این مدت زمان شد. این رکورد در تاریخ ۱۴ نوامبر سال ۲۰۲۱ به دست آمد، اما در روز دوشنبه ۸ آگوست به طور سرمی ثبت شد. محل برگزاری این رکورد پارک عمومی در سن دیگو بود که برای تماشاگران باز گذاشته شده بود تا آن‌ها از نزدیک رکورد جدید فاستر را به تماشا بنشینند. بسیاری از رهگذران در محل گرد هم آمدند تا از نزدیک شاهد این صحنه باشند.

گیگوری فاستر برای ثبت این رکورد موفق شد تا حدود ۱۱۰.۵۰ گرم یا ۱۷ فلفل قرمز را ببلعد. در ویدئویی که در اینستاگرام رکورد‌های گینس منتشر شده است فاستر را در حال خوردن فلف‌های قرمزی که در یک بشقاب مقابل او قرار داده شده نشان می‌دهد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی فاستر علاقه زیاد به خوردن غذا‌های تند دارد و چندین دهه صرف تمرین آماده کردن معده خود کرده است.


بیشتر بخوانید

  • پیدا شدن کودک ربوده شده پس از ۹ سال + تصاویر

فاستر به رکورد‌های گینس در این باره گفت: «این تلاش برای ثبت رکورد یک چالش شخصی بود تا ببینم چقدر می‌توانم عشقم به خوردن فلفل‌های تند قرمز را پیش ببرم. به عنوان یک عاشق فلفل دلمه ای، سعی کردم تا آگاهی و هیجان در مورد فلفل‌های فوق العاده آتشین را ارتقا دهم.»

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا