سرور مجازی
فضای مجازی

مردی که از مُردن خودش خبر نداشت!

یک مرد مالزیایی پس از اینکه در اداره پلیس متوجه شد نامش در لیست فوت شدگان قرار دارد شوکه شد. ” لو چو، چون ” برای گزارش از دست دادن مالکیت قبری که او و همسرش خریداری کرده بدند به اداره پلیس مراجعه کرده بود. با این حال مامور پلیس به، چون اعلام کرد خود او نیز پیشتر در لیست افراد فوت شده قرار گرفته است.

چون ۷۱ ساله که راننده ون حمل جنازه بود گفت که او و همسرش حدود دو دهه پیش یک قبر دونفره را خریده بودند. آن‌ها بعدا به علت مشکلات مالی تصمیم گرفتند تا این قبر را به یکی از بستگان خود بفروشند و سند آن را به نام وی منتقل کنند. در ماه ژانویه او متوجه شد که مالکیت قبر را از دست داده و وادار شد تا برای ارائه شکایت به اداره پلیس مراجعه کند. با این حال او موفق به ثبت شکایت خود نشد، چون نام وی در لیست افراد فوت شده قرار گرفته بود.


بیشتر بخوانید

  • پیدا شدن کودک ربوده شده پس از ۹ سال + تصاویر

چون به هاریان مترو گفت: «من برای سالیان طولانی در یک مرکز تشریفات خاکسپاری کار می‌کردم، اما هرگز فکر نمی‌کردم خودم نیز در لیست مردگان این مرکز قرار بگیرم.»

مراسم خاکسپاری

از آنجایی که، چون مدت ۸ ماه است به طور قانونی درگذشته است با مشکلات زیادی مواجه شده و هنوز نتوانسته پاسخ مناسبی در این باره دریافت کند.

گفتنی است؛ این مرد مالزیایی نخستین فردی نیست که با قرار گرفتن نامش در میان لیست افراد فوت شده خبرساز می‌شود. سال گذتشه نیز یک مرد اهل اوتارکند هند با نام ” مادهو سینگ مِهرا ” با وجود آنکه ۲۴ سال از مرگش گذشته بود و آخرین مراسم یادبود وی نیز برگزار شده بود به زادگاهش در منطقه رانیخت واقع در آلمورا هند بازگشت.

تشییع جنازه

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا