سرور مجازی
zoomit

امکان بزرگ‌نمایی فیلم‌ها با قابلیت جدید آزمایشی یوتیوب

یوتیوب به‌تازگی در حال آزمایش قابلیت جدیدی در اپلیکیشن موبایلی خود برای مشترکان پرمیوم است که امکان بزرگ‌نمایی همه‌ی فیلم‌ها را فراهم می‌کند. به‌گزارش سایت 9to5Google، جدیدترین قابلیت آزمایشی اضافه‌شده به یوتیوب به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از دو انگشت و لمس صفحه همه‌ی فیلم‌ها را در حالت افقی یا عمودی صفحه بزرگ‌نمایی کنند.

به‌گفته یوتیوب، قابلیت بزرگ‌نمایی تا دهم شهریور امسال در حالت آزمایشی باقی می‌ماند تا معایب احتمالی آن ازطریق بازخوردهای کاربران کشف و قبل از عرضه عمومی رفع شود.

برای فعال‌کردن قابلیت بزرگ‌نمایی با دو انگشت، تنظیمات یوتیوب را در گوشی یا وب‌سایت آن باز کنید. اگر مشترک پرمیوم یوتیوب باشید، به قسمتی به نام try new features دسترسی دارید که برای استفاده از قابلیت های آزمایشی است. درحال‌حاضر، تنها قابلیت موجود در این بخش، امکان بزرگ‌نمایی فیلم‌ها است. بااین‌حال، ظاهراً پس از فعال‌سازی این گزینه، مدتی برای استفاده از آن باید صبر کنید. زمانی که قابلیت بزرگ‌نمایی با موفقیت فعال شود، امکان بزرگ‌کردن فیلم‌ها تا ۸ برابر وجود دارد.

اگرچه، پیش‌ازاین نیز، امکان بزرگ‌کردن محتوای یوتیوب با استفاده از قابلیت‌های دسترسی روی اندروید و iOS وجود داشت. همچنین، در رایانه‌های شخصی این کار به‌راحتی قابل‌انجام است ولی اضافه‌شدن این قابلیت به‌صورت رسمی و دلخواه به اپلیکیشن یوتیوب می‌تواند راحتی بیشتری را برای کاربران فراهم کند. ماه گذشته نیز، یوتیوب قابلیت تصویر در تصویر را پس از آزمایش آن با مشترکان پرمیوم برای همه‌ی کاربران آیفون و آیپد عرضه کرد. این قابلیت مدت‌ها قبل برای کاربران اندروید دردسترس قرارگرفته بود.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا