فضای مجازی

درگیری اقوام متوفی در مراسم تشییع جنازه + فیلم

پلیس انگلیس برای خاتمه دادن به درگیری فیزیکی که در مراسم تشییع جنازه رخ داده بود مجبور به مداخله شد. بنا به گزارش Liverpool Echo، این درگیری پس از آغاز در داخل محل برپایی تشییع جنازه به خیابان کشیده شد. پلیس پس از اطلاع از وقوع آن در محل درگیری حضور یافت و برای متفرق کردن افراد مجبور به استفاده از اسپری فلفل شد. این اتفاق روز دوشنبه و در مرسی ساید رخ داد.

بنا به گفته یکی از شاهدان عینی که نخواست نامش اعلام شود او ده‌ها خودروی پلیس را در محل تشییع جنازه دید که ماموران سعی در جداکردن افراد درگیر از یکدیگر را داشتند. بنا به گفته این شاهد عینی، یک زن فریاد می‌کشید که با اسپری فلفل مورد حمله قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید

  • یک شهر ژاپن مورد حمله میمون ها قرار گرفت + فیلم

بنا به گزارش این رسانه محلی انگلیس، پلیس مرسی ساید تایید کرد که یک مرد ۲۷ ساله و دو زن ۲۴ ساله را به ظن مصرف مشروبات الکلی و ایجاد بی نظمی در یک مکان عمومی بازداشت کرده است. ماموران پلیس گفتند که یک زن به اتهام اهانت به سه کارمند خانه تشییع جنازه بازداشت شده است.

یک سخنگوی پلیس در این باره گفت: «در ساعت ۴.۵۵ بعدازظهر روز دوشنبه تاریخ ۲۵ جولای ما در جریان یک درگیری در محل برپایی یک مراسم تشییع جنازه که به خیابان نیز کشیده شده بود قرار گرفتیم. سه نفر در این باره بازداشت شده اند.»

بنا به گفته این سخنگوی پلیس بازجویی از این افراد در حال انجام است.

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا