فضای مجازی

عکس جالبی از زمین که از سیاره مریخ گرفته شده است

آناند ماهیندرا، مدیر عامل شرکت گروه ماهیندرا یکی از شهروندان فعال این کشور در شبکه اجتماعی توئیتر است. ماهیندرا به صورت روتین پست‌ها و مطالب جالبی را در حساب توئیتر خود منتشر می‌کند. یکی از آخرین پست‌های ماهیندرا، تصویری از سیاره زمین که از روی سیاره مریخ تهیه شده است.

روز پنجشنبه ۲۱ جولای، ماهیندرا این عکس را که تصویر زمین از روی مریخ را نشان می‌دهد در صفحه تویئتر خود بازنشر کرد. این تصویر نخستین بار توسط فردی با نام کاربری Sciencenature۱۴ منتشر شده بود. در توضیح این تصویر آمده بود «این عکس شگفت انگیز (زمین) از روی مریخ گرفته شده است. بله از روی سیاره مریخ و این نقطه کوچک سفید ستاره مانند، زمین ماست. ناسا.»


بیشتر بخوانید

  • گرفتن کودک سقوط کرده از طبقه پنجم + فیلم

این تصویر، زمین را به شکل یک نقطه کوچک در یک فریم وسیع نشان می‌دهد. اما ماهیندرا را نیز با بازنشر این عکس، شرح کوتاهی برای آن نوشت که جالب و تامل برانگیز بود. او نوشت: «اگر تنها یک چیز از این عکس بخواهیم بیاموزیم این است؛ متوضع بودن.»

این توئیت با استقبال کاربران دنبال کننده ماهیندرا همراه شد و بسیاری ضمن درج کامنت درباره آن، با بازنشر آن پرداختند. یکی از کاربران نوشت: «کاملا درست است. ما در این جهان پهناور، تنها یک نقطه کوچک هستیم.»

سیاره مریخ

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا