سرور مجازی
تکنولوژی

بلومبرگ: اپل واچ سری 8 احتمالا با حسگر تب‌سنج عرضه می‌شود

«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود می‌گوید اپل واچ سری 8 ممکن است به لطف یک حسگر داخلی جدید، با قابلیت تشخیص تب از راه برسد. با این حساب کاربران می‌‌توانند با کمک این سنسور از دمای بدن خود مطلع شوند.

خبرنگار بلومبرگ اضافه می‌کند سنسور داخلی سنجش دمای بدن کاربران تست داخلی اپل را پشت سر گذاشته‌ و به همین دلیل احتمال آنکه اپل واچ سری 8 با چنین قابلیتی از راه برسد، قوت گرفته است.

البته وی خاطر نشان می‌کند این سنسور احتمالا هم در مدل استاندارد سری 8 و هم در مدل سخت جان مخصوص ورزشکاران به کار گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است برخلاف حرارت سنج‌های سنتی، اپل واچ به کاربران اجازه نمی‌دهد که دمای بدن خود را به صورت مستقیم مشاهده کنند. اما اگر درجه حرارت بدن بالا برود، به کاربران هشدار می‌دهد که تب دارند.

ویژگی‌های احتمالی اپل واچ 8

اپل واچ سری 8 با ویژگی‌های مختلفی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود این گجت هوشمند از ویژگی‌های جدید ردیابی سلامت بهره ببرد. پیشتر نیز گفته شده بود که اپل قصد دارد برخی قابلیت‌ها از جمله حسگر تشخیص دمای بدن را به اپل واچ سری 8 اضافه کند.

نوشته های مشابه

همانطور گه گفته شد مارک گورمن می‌گوید این حسگر و قابلیت سنجش دمای بدن آن مراحل تست داخلی را پشت سر گذاشته است و احتمالا هم در نسخه استاندارد و هم نسخه دیگری مخصوص ورزشکاران به کار گرفته خواهد شد.

در ماه ژانویه خبرنگار بلومبرگ در گزارش دیگری وضعیت پیشرفت پروژه حسگر دمای بدن اپل واچ سری 8 را منتشر کرده بود. از آن زمان، ظاهرا اشتیاق این شرکت برای اضافه کردن ویژگی جدید به ساعت هوشمندش افزایش پیدا کرده است. اپل بارها حسگرها و قابلیت‌های مرتبط با سلامت متفاوت و جدیدی را به اپل واچ اضافه کرده. آخرین ویژگی اضافه شده، سنسور سطح اکسیژن خون در اپل واچ سری 6 بود.

علاوه بر حسگر جدید دمای بدن، انتظار می‌رود اپل واچ سری 8 همان طراحی اپل واچ سری 7 و تراشه‌ای با عملکرد مشابه آن را حفظ کند. گورمن امروز خاطر نشان کرد که اپل واچ سری 8 ممکن است دارای نمایشگرهای به‌روز شده باشد.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا