zoomit

نسخه Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ 4 در رنگ‌های بیشتر و بازارهای گسترده‌تری عرضه می‌شود

سامسونگ نسخه‌ی Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ ۳ را اکتبر سال گذشته (مهر ۱۴۰۰) و تنها چند ماه پس از رونمایی این گوشی در ماه آگوست (مرداد ۱۴۰۰) معرفی کرد. نسخه‌ی ویژه این امکان را برای مشتریان فراهم کرد که هنگام خرید گلکسی زد فلیپ ۳، ترکیب رنگ‌های شخصی‌سازی‌شده را انتخاب کنند.

به‌گزارش سم‌موبایل، نسخه‌ی Bespoke برای گلکسی زد فلیپ ۴ نیز ارائه خواهد شد؛ اما این‌بار ترکیب رنگ‌های بیشتری خواهد داشت. سامسونگ قصد دارد گلکسی زد فلیپ چهار Bespoke Edition را در بازارهای بیشتر عرضه کند.

گفته می‌شود که مشخصات گلکسی زد فلیپ ۳ Bespoke Edition درمقایسه‌با مدل اصلی تغییر نخواهد کرد. تنها تفاوت این است که مشتریان می‌توانند رنگ‌ها را برای قسمت بالایی و پایینی پنل پشتی باهم ترکیب کنند. افزون‌براین، می‌توانند یک فریم مشکی مات یا براق و یکی از مجموع ۴۹ ترکیب رنگ ممکن را برای گوشی خود انتخاب و شخصی‌سازی کنند.

مقاله‌ی مرتبط:

  • سامسونگ قصد دارد فروش گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 را در سال ۲۰۲۲ دو برابر افزایش دهد

اکنون فقط مشتریان استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، کره، بریتانیا و ایالات متحده می‌توانند نسخه‌ی Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ ۳ را سفارش دهند. گفته می‌شود سامسونگ گلکسی زد فلیپ چهار Bespoke Edition را در کشورهای دیگر به‌ویژه در بازارهای پیشرو در سراسر اروپا و آسیا نیز تولید خواهد کرد.

این اقدام برای بسیاری از طرفداران سامسونگ که می‌خواستند نسخه‌ی Bespoke Edition را بخرند، خبر خوشحال‌کننده‌ای خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود سامسونگ آگوست سال جاری میلادی گلکسی زد فلیپ ۴ را رونمایی کند.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا