اقتصادی

اجرای محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال

به گزارش دیتاسنتر من، جزئیات محدودیت ترافیکی در جاده‌های شمال را در این خبر دنبال کنید.

رضا گودرزی در گفتگو با ایرنا گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۱۱ خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده است.

او افزود: در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶  الی ۲۴  از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

گودرزی اضافه کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵ و۱۶ خرداد ماه جاری  از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده است.

او ادامه داد: در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵و ۱۶ خرداد ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه می‌شود.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور برای البرز است

گودرزی خاطرنشان کرد: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

فرمانده پلیس راه البرز  به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج – چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا