سرور مجازی
zoomit

تصاویر فاش‌شده از قاب شیائومی 12 اولترا طراحی جزیره‌ای دوربین این پرچم‌دار را تأیید کرد

انتظار می‌رود شیائومی ۱۲ اولترا اولین پرچم‌دار این برند باشد که از پردازنده‌ی تازه‌معرفی‌شده‌ی اسنپدراگون ۸ پلاس نسل اول استفاده می‌کند. به‌نظر می‌رسد پیش از رونمایی این دستگاه در زمان شایعه‌شده، طراحی پنل پشتی آن را یکی دیگر از تولیدکنندگان قاب گوشی فاش کرده باشد.

به‌گزارش گیزموچاینا، این خبر را کاربری چینی با نام کاربری @Experience More منتشر کرده است. وی در آخرین پست ویبو خود از جدیدترین اطلاعات به‌دست‌آمده از شیائومی ۱۲ اولترا هنگام گشت‌و‌گذار در سایت‌هایی مانند JD.com و Taobao صحبت کرده است.

پست منتشرشده درباره قاب جدید شیائومی ۱۲ اولترا

او به‌طور تصادفی به فهرست جدیدی از سازنده‌ی کیس شناخته‌شده‌ای در چین برخورد کرد که حاوی اطلاعاتی درباره‌ی شیائومی ۱۲ اولترا بود. فهرست محصول به قاب محافظ پشتی پرچم‌دار آینده‌ی شیائومی مربوط می‌شود که از پورشه‌ الهام گرفته شده و روی آن نوار سیاه و خاکستری به‌کار رفته است. همچنین، برند «Purecar design» به بزرگی میان نوارها نوشته شده است.

قاب شیائومی ۱۲ اولترا به رنگ مشکی

قاب‌های شیائومی ۱۲ اولترا در دو رنگ مشکی و سبز یشمی دردسترس خواهند بود. شیوه‌ی طراحی قاب این گوشی هوشمند بخش برجسته‌ی اطلاعات فاش‌شده نیست؛ بلکه نکته مهم به بخش دوربین مربوط می‌شود. فهرستی که به‌تازگی فاش‌ شده است، دقیقاً درباره‌ی همان جزیره‌ی دوربینی صحبت می‌کند که هفته‌ی گذشته اطلاعات آن به بیرون درز پیدا کرد و در طراحی آن ۷ حفره دیده می‌شود.

مقاله‌ی مرتبط:

  • مشخصات احتمالی دوربین و طراحی پنل پشتی شیائومی 12 اولترا منتشر شد

قاب شیائومی ۱۲ اولترا به رنگ سبز یشمی

این بدان‌معنا است که ظاهراً شیائومی طراحی جزیره‌ی دوربین پنل پشتی Xiaomi 12 Ultra را نهایی کرده است. همچنین، به‌نظر می‌رسد این سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند از پیش مدل‌هایی را برای تولیدکنندگان قاب در سراسر چین ارسال کرده است تا زمان عرضه‌ی پرچم‌دار جدید و قاب‌هایش نزدیک به‌هم باشد.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا