سرور مجازی
فضای مجازی

ایرپاد اپل باعث ناشنوایی یک پسربچه‌ شد

والدین پسر بچه‌ای در تگزاس، از اپل و شرکت‌های شریکش به دلیل عدم هشدار برای استفاده از ایرپاد که منجر به کاهش شنوایی پسرشان شد، شکایت کردند.

به گزارش سایت streetinside، این پسر در حالی که از ایرپاد برای تماشای انیمیشنی استفاده می‌کرد یک اعلان Amber Alert دریافت کرد و فورا صدای تکان‌دهنده‌ای که باعث آسیب رسی به گوشش شد شنید. پس از این حادثه، پسربچه دچار حالت تهوع، سرگیجه و وزوز گوش شده است. طبق نظرات پزشکان او باید تا پایان عمر از سمعک استفاده کند.

تج پرانجپه، وکیل قانون PMR گفت: “زندگی این پسر به شدت تغییر کرده، زیرا اپل در مورد میزان صدای ایرپاد‌های خود هشداری ارائه نکرده که منجر به از دست دادن دائمی شنوایی او شده است. اگر اپل ایرپاد را طوری طراحی کرده بود که خود را در سطوح ایمن تنظیم کند یا هشدار‌هایی در مورد افزایش صدا ارائه می‌کرد، این پسر یک زندگی عادی داشت. “

شکایت از اپل

براساس گزارش‌ها، خانواده به دنبال جبران خسارت جسمی، درد و رنج، ناتوانی، ناراحتی روانی، آسیب روحی، و هزینه‌های پزشکی آتی پسر و همچنین خسارات تنبیهی علیه اپل هستند. رابرت هورن، وکیل حقوقی PMR، می‌گوید: “امیدواریم این شکایت منجر به تغییرات مثبتی برای مصرف‌کنندگانی شود که از ایرپاد‌های اپل استفاده می‌کنند. اگر بتوانیم از وقوع این اتفاق برای خانواده دیگری جلوگیری کنیم، این گامی در مسیر درست است.”


بیشتر بخوانید

  • ایرادات دستگاه‌های هوشمند پوشیدنی فاش شد

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا