شبكه اجتماعی

امکان پین کردن لینک به اتاق‌های کلاب هاوس افزوده می‌شود

کلاب هاوس از این پس به کاربران اجازه می‌دهد که لینک‌های خارجی را در اتاق‌های این نرم‌افزار با سایر کاربران به اشتراک بگذارند و از این طریق کسب درآمد کنند.
 
به گزارش mydtc و به نقل از  theverge، پاول دیویسون به عنوان مدیر ارشد اجرایی کلاب هاوس به همراه مایا واتسون به عنوان مدیر بازاریابی این شبکه اجتماعی به تازگی در طی رخدادی از برنامه‌های خود برای افزودن امکان به اشتراک گذاری لینک‌های خارجی در اتاق‌ها صحبت کردند.
 
به گفته این مقامات، از این پس مدیران و میزبانان اتاق‌ها می‌توانند لینک‌های خارجی را در بالای هر اتاق پین کنند. این لینک‌ها مخاطبان را به پیج مورد نظر میزبانان از قبیل یک مقاله یا یک پادکست هدایت می‌کنند. با این حال به اشتراک گذاری برخی از لینک‌ها به دلایل امنیتی و مدیریتی مجاز نیستندو دویسون به طور مشخص از لینک‌های ممنوعه نام نبرد.
 

 

 
نکته کاربردی و جالب در رابطه با این قابلیت جدید آن است که هر کدام از میزبانان یک اتاق می‌توانند لینکی را اضافه کرده، تغییر داده یا از اتاق حذف کنند و توانایی انجام این کارها به تعداد فالوورهای آنها ربطی ندارد. جالب است بدانید که این قابلیت در تاریخ 27 اکتبر برای نسخه‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد.
 
کلاب هاوس از هر گونه تراکنشی که از طریق لینک‌های افزوده شده انجام می‌شود درصد نمی‌گیرد. با این حال دویسون اظهار داشته است که در آینده برنامه‌های این کمپانی برای کسب در آمد از طریق این نرم‌افزار اعلام خواهد شد و احتمالا اضافه شدن اتاق‌های بلیطی یا پولی در دستور کار باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا