سرور مجازی
اخبار آی تیتکنولوژیفناوری

افتتاح مرکز واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای بهمن با همکاری اسنپ

اسنپ‌دکتر با هدف سرعت بخشیدن به واکسیناسیون سراسری کرونا تیم پزشکی و تجهیزات لازم برای تجهیز یک مرکز واکسیناسیون را تامین کرد و فرهنگسرای بهمن میزبان این مرکز شد.

در افتتاحیه این مرکز حضور حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، علی‌اصغر خسروی، مدیر فرهنگسرای بهمن و مدیر فرهنگی هنری منطقه‌ی ۱۶، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، گلرخ داوران، مدیرعامل و هم‌بنیانگذار اسنپ دکتر، مسعود تاج فرد، رئیس هیات مدیره و هم‌بنیانگذار اسنپ‌دکتر و کسری صادقی‌زاده، مدیرعامل اسنپ‌باکس و عضو هیات مدیره‌ی اسنپ حضور داشتند.

هدف از اجرای این طرح، واکسینه شدن ۱۰۰ هزار نفر از مردم ساکن در مناطق ۱۶ و ۱۹ شهرداری تهران است که جزو مناطق پر جمعیت شهر تهران به شمار می‌روند.

همچنین اسنپ برای تسهیل رفت و آمد مردم به این مرکز کد تخفیف spn-vac (ویژه دو سفر تا سقف ۲۰ هزار تومان) را اختصاص داده است.

واکسیناسیون در فرهنگسرای بهمن تا پایان مهر ماه

واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای بهمن تا پایان مهرماه ادامه دارد و مردم می توانند همه‌ی روزهای هفته از ساعت ۹ تا ۱۵ با مراجعه به سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن واکسن کرونا دریافت کنند. افرادی که دوز اول واکسن سینوفارم را دریافت کرده‌اند هم برای دریافت دوز دوم واکسن خود می‌توانند به فرهنگسرای بهمن مراجعه کنند.

اسنپ پیش از این نیز گام‌هایی در مسیر توسعه و پیشرفت واکسیناسیون عمومی برداشته بود. در همین راستا سامانه‌ی اسنپ اعلام کرده که قصد دارد در فرآیند ایمن‌سازی مردم کشور در برابر کرونا همراه کاربرانش باشد و در راستای این مسئولیت اجتماعی خود از اول خرداد، طرح تسهیل مراجعه به مراکز واکسیناسیون را کلید زد.

در آستانه آغاز سومین دوز از واکسیناسیون عمومی افتتاح این مرکز امکان کاهش تراکم جمعیت و دسترسی عمومی به مراکز واکسیناسیون را بیشتر از گذشته فراهم خواهد کرد.

به هر روی واکسیناسیون سراسری اصلی‌ترین راه مقابله با ویروس کرونا به شمار می‌رود که از اوایل امسال در کشور ما نیز آغاز شده است. در همین راستا اسنپ قصد دارد در فرایند ایمن‌سازی مردم کشور در برابر کرونا همراه کاربرانش باشد و در راستای این مسئولیت اجتماعی اسنپ همه تلاش خود را به کار بسته.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا